Kdo jsme

Elena
je ráda u kormidla, proto tiskárně šéfuje. Když se neplaví, běhá a nikdo jí jen tak nedoběhne. Půlmaratón, maratón, lesní běh... Na délce tratě nezáleží, hlavně být neustále v pohybu a nedřepět na jednom místě...
 

Boris
občas nečekaně přijede a zkontroluje, zda mají všichni dobrou náladu a nezanedbávají vtipkování na pracovišti. Prozatím dopadla každá kontrola stejně – dobré náladě se v Pratru daří na jedničku!

Gábina
je vedoucí výroby. Ano, má i serióznější fotky, ale tahle je pro vystižení podstaty ta pravá. Gábina je prostě hračička. Hraje si doma i v práci. Hraje si s tím, jak postavit dobře směny, naplánovat přesčasy a spoustu dalších aktivit. Kolegové a kolegyně jí milují, hlavně, když někomu naplánuje několikrát po sobě noční. Má ráda humor ve všech podobách.

Gabriela Kociánová
733 561 416
gabriela.kocianova@pratr.cz

Věrka
sbírá kromě briliantů také zakázky. Z každé, kterou se jí podaří sjednat má stejně nefalšovanou radost, jako z náhrdelníku o váze desítek karátů. I kdyby se ostatní tiskárny snažily sebevíc, vždy budou ve srovnání s námi pozadu, nemají totiž Věrku!
737 278 934
vera.jebava@pratr.cz

Gábina
to je ta vedle Gábiny. No dobře, tak tedy ta v tom slušovém magentovém svršku (Magenta je taková ta křiklavá barva. V tiskárnách se jí tak říká) Po vzoru šéfové běhá, jednak pro zdraví, ale hlavně za klienty. Pokud budete potřebovat s něčím ohledně tisku poradit, ráda zaběhne i za Vámi. Kalkulace dokáže spočítat rychlostí kvantového počítače, stačí zavolat.

Gabriela Šrůtková
737 278 932
gabriela.srutkova@pratr.cz

Jitka
se stará o naše zákazníky po celé republice. Jezdí sem a tam a užívá si práci obchodní zástupkyně. Když dojezdí, obuje si pevné turistické boty (jak je vidno z obrázku) a vydá se pěšky třeba až na vrchol Sněžky. Tam se rozhlédne do krajiny a přemýšlí, kdo u nás ještě netiskne. Vše vyznačí do skládací mapy, kterou má vždy při sobě a druhý den už vyráží za novými klienty.

Jitka Kadlecová
603 196 675
jitka.kadlecova@pratr.cz

Martina
občas zalituje, že se nenarodila o pár století dříve. Miluje historii. Ani život v současnosti však nebere jako trest a užívá si jej plnými doušky. Je grafičkou, tělem i duší. Své návrhy občas přenáší i na sebe. Kromě historie miluje také tetování, pokud budete mít odvahu, navrhne nějaké i pro Vás, pokud ne, vytvoří Vám pěkné logo.

martina.makovska@pratr.cz

Pepa
Je grafik, který je vždy soustředěný na svou práci. Tedy, alespoň to tvrdí. Ve volném čase soustředí veškerou pozornost na řízení. Miluje rychlá auta. Rychlost se projevuje i v tom, jak často je střídá. Když nejezdí, chodí pěšky. Ne, jako každý, Pepa chodí dlouhé túry. Počet našlapaných kilometrů mu měří fitnes náramek na zápěstí. To pak chodí po kanceláři a ukazuje naměřené hodnoty kolegyním.
Ty ho chválí a závidí.

josef.kraus@pratr.cz

Petr
je šéfredaktorem Světa hraček. Hračičkou je i v soukromí. Nejraději má letadýlka, ale ani plechový válec, či traktor ho nenechává chladným – když si myslí, že ho nikdo nevidí, pohraje si i na pracovišti.
737 278 920
petr.hulek@pratr.cz

Tomáš
je technologem výroby a o tisku toho ví víc, než byste dokázali vyčíst z encyklopedie. Když není v práci, lyžuje, když není sníh, jezdí na kole, když nejezdí na kole – potápí se. Když se nepotápí, má něco zlomeného.

Tomáš Hartman
737 278 753
tomas.hartman@pratr.cz

Pavlína
má fotografickou paměť, dokonale ovládá účetnictví a neunikne jí ani halíř.
Ve volných chvílích nasazuje na nohy brusle a vyráží na několikakilometrové vyjížďky. Vrací se až se setměním a doma vypráví, co všechno cestou viděla. Bývá to dlouhý seznam.
499 739 624
pavlina.hendrychova@pratr.cz

Monika
se stará o personální záležitosti a ještě u toho stíhá zahálet. Jak se to dá skloubit dohromady? Přijďte se zeptat na personální...
737 279 792
monika.exnarova@pratr.cz

Luděk
je tiskař a veselá kopa. Když zrovna netiskne, skáče ze schodů do dálky. Luděk by se s touto disciplínou rád dostal na Olympiádu. Zatím se dostal jen do sanitky.

Radek
je taky tiskař, ale neskáče, Radek hraje. Někdy Luďkovi na nervy, ale většinou na kytaru. Chce, aby ho v práci všichni oslovovali Jimi, případně příjmením Hendrix. Když se někdo splete – Radkovi to nevadí, na své občanské jméno totiž neslyší.

Je nám spolu dobře i po práci

10. výročí jsme oslavili jak jinak, než v Lanškrouně

Kontakty

Telefon: +420 499 739 611

E-mail: pratr@pratr.cz

Další kontakty...

O firmě

Tiskárna Pratr, a.s.
Náchodská 524
541 03 Trutnov

: 27497674

DIČ: CZ27497674