Kdo jsme

Elena
tady tomu šéfuje. Málokdy ji zastihnete ve své kanceláři jen tak sedět za stolem. Většinou někde lítá
a vše kontroluje. Když nelítá a má chvilku volna, věnuje se běhání. Umí zaběhnout opravdu daleko.
 

Boris
vše sleduje z povzdálí. Pravidelně přijíždí na kontroly a s bílou rukavicí kontroluje tiskařům válce. Běda těm, kteří je mají bez barvy!

Věrka
sbírá kromě briliantů také zakázky. Z každé, kterou se jí podaří sjednat má stejně nefalšovanou radost, jako z náhrdelníku o váze desítek karátů. I kdyby se ostatní tiskárny snažily sebevíc, vždy budou ve srovnání s námi pozadu, nemají totiž Věrku!
737 278 934
vera.jebava@pratr.cz

Gábina a Gábina
po vzoru šéfové běhají, jednak pro zdraví, ale hlavně za klienty. Pokud budete potřebovat s něčím ohledně tisku poradit, rádi zaběhnou i za Vámi. Kalkulace dokáží spočítat rychlostí kvantového počítače, stačí zavolat. Která je která? Ta vpravo je Gábina a vlevo vedle ní, Gábina.
737 278 932
gabriela.srutkova@pratr.cz

733 561 416
gabriela.kocianova@pratr.cz

Petr
je šéfredaktorem Světa hraček. Hračičkou je i v soukromí. Nejraději má letadýlka, ale ani plechový válec, či traktor ho nenechává chladným – když si myslí, že ho nikdo nevidí, pohraje si i na pracovišti.
737 278 920
petr.hulek@pratr.cz

Martina
občas zalituje, že se nenarodila o pár století dříve. Miluje historii. Ani život v současnosti však nebere jako trest a užívá si jej plnými doušky. Je grafičkou, tělem i duší. Své návrhy občas přenáší i na sebe. Kromě historie miluje také tetování, pokud budete mít odvahu, navrhne nějaké i pro Vás, pokud ne, vytvoří Vám pěkné logo.

Štěpán
je grafik, milovník aut, červené barvy a rumu, přesně v tomto pořadí. Rum si vychutnává výhradně mimo pracoviště, takže se nemusíte bát, že by měly jeho návrhy nejasné kontury. Jeho čtyřkolového miláčka ještě nikdo neviděl, ale podle vyprávění to musí být vážně "žihadlo".

Markéta
je samosebou ta vpravo. Šéfuje výrobě. Přestože je něžné stvoření, dokáže se do práce zakousnout s urputností tygra. Když se někdo necítí být ve své kůži, naordinuje mu dvanáctihodinovou směnu. Její návod "Jak vyléčit simulanty" zanedlouho vyjde také v knižní podobě.
603 196 675
marketa.hartmanova@pratr.cz

Tomáš
je technologem výroby a o tisku toho ví víc, než byste dokázali vyčíst z encyklopedie. Když není v práci, lyžuje, když není sníh, jezdí na kole, když nejezdí na kole – potápí se.

Pavlína
má fotografickou paměť, dokonale ovládá účetnictví a neunikne jí ani halíř.
Ve volných chvílích nasazuje na nohy brusle a vyráží na několikakilometrové vyjížďky. Vrací se až se setměním a doma vypráví, co všechno cestou viděla. Bývá to dlouhý seznam.
499 739 624
pavlina.hendrychova@pratr.cz

Monika
se stará o personální záležitosti a ještě u toho stíhá péct. Peče téměř v jednom kuse, od sporáku odbíhá jenom když potřebuje něco upravit na zahrádce, ta je totiž jejím druhým největším koníčkem.
Když napečené dobroty nestíhají sníst děti a manžel, pustí se do nich sama, přitom zůstává stále neuvěřitelně štíhlá.
737 279 792
monika.exnarova@pratr.cz

Luděk
je tiskař a veselá kopa. Když zrovna netiskne, skáče ze schodů do dálky. Luděk by se s touto disciplínou rád dostal na Olympiádu. Zatím se dostal jen do sanitky.

Radek
je taky tiskař, ale neskáče, Radek hraje. Někdy Luďkovi na nervy, ale většinou na kytaru. Chce, aby ho v práci všichni oslovovali Jimi, případně příjmením Hendrix. Když se někdo splete – Radkovi to nevadí, na své občanské jméno totiž neslyší.

Je nám spolu dobře i po práci

10. výročí jsme oslavili jak jinak, než v Lanškrouně

Kontakty

Telefon: +420 499 739 611

E-mail: pratr@pratr.cz

Další kontakty...

O firmě

Tiskárna Pratr, a.s.
Náchodská 524
541 03 Trutnov

: 27497674

DIČ: CZ27497674