Kdo jsme

Elena
je ráda u kormidla, proto tiskárně šéfuje. Když se neplaví, běhá a nikdo jí jen tak nedoběhne. Půlmaratón, maratón, lesní běh... Na délce tratě nezáleží, hlavně být neustále v pohybu a nedřepět na jednom místě...
 

Boris
občas nečekaně přijede a zkontroluje, zda mají všichni dobrou náladu a nezanedbávají vtipkování na pracovišti. Prozatím dopadla každá kontrola stejně – dobré náladě se v Pratru daří na jedničku!

Dušan
je vedoucím výroby a polygrafii má v malíčku. Na začátku devadesátých let k ní zamířil od elektrotechnologie a zatím si tuhle změnu pochvaluje. Již před lety v Pratru pracoval, pak si dal pauzu a teď se sem opět vrátil. Spokojenost je na obou stranách. Když není v práci, toulá se pěšky nebo na kole přírodou. Když napadne sníh, vymění kolo za běžky.

Ing. Dušan Jirka
603 196 675
dusan.jirka@pratr.cz

Věrka
sbírá kromě briliantů také zakázky. Z každé, kterou se jí podaří sjednat má stejně nefalšovanou radost, jako z náhrdelníku o váze desítek karátů. I kdyby se ostatní tiskárny snažily sebevíc, vždy budou ve srovnání s námi pozadu, nemají totiž Věrku!
737 278 934
vera.jebava@pratr.cz

Kateřina
miluje rodinu, sluníčko, cestování, adrenalinové zážitky, korálové rybky. Ráda si pod vodou pohladí i mantu nebo žraloka. Stejnou lásku a péči věnuje také své práci obchodní zástupkyně. Jezdí křížem krážem, nejvíce do míst, kde se mluví německy. Pravidelně cvičí ve fitku. Klokan, který zahlédl Katčin sprint, zanechal amatérského hopsání a rovnou si lehl k jejím nohám. Pokud potřebujete zjistit, co všechno umíme vytisknout, ozvěte se... můžete česky i německy.

730 544 882
katerina.maiwald@pratr.cz

Gábina
miluje běhání po horách na běžkách i bez nich. Po sportovním výkonu se odmění bílým vínem a ráda si nechá proběhnout mráz po zádech u dobré severské detektivky. V práci běhá hlavně za klienty. Pokud budete potřebovat s něčím ohledně tisku poradit, ráda zaběhne i za Vámi. Kalkulace dokáže spočítat rychlostí kvantového počítače, stačí zavolat.

Gabriela Šrůtková
737 278 932
gabriela.srutkova@pratr.cz

Pepa
je grafik, který je vždy soustředěný na svou práci. Tedy, alespoň to tvrdí. Ve volném čase soustředí veškerou pozornost na řízení. Miluje rychlá auta. Rychlost se projevuje i v tom, jak často je střídá. Když nejezdí, chodí pěšky. Ne, jako každý, Pepa chodí dlouhé túry. Počet našlapaných kilometrů mu měří fitnes náramek na zápěstí. To pak chodí po kanceláři a ukazuje naměřené hodnoty kolegyním.
Ty ho chválí a závidí.

josef.kraus@pratr.cz

Linda
není jen šikovná grafička, ale také zapálená fanynka fittness. Když nekouzlí s vektory na monitoru, maká na své fyzičce. Pokud mají ve fitku zavřeno, venčí svojí fenku Annie tím, že dlouhé hodiny běhá v přírodě a chudák Shiba-Inu se jí marně snaží dohonit. Po tréninku Linda relaxuje v sauně a Annie nabírá síly na další den.

linda.hrdlickova@pratr.cz

Petr
má pořád dobrou náladu a svítí jako sluníčko, proto má na starosti osvit, CTP a software Prinect od firmy Heidelberg. V soukromí rád vaří, peče, griluje a smaží. Nejen pro sebe, ale i pro celou rodinu.
737 278 920
petr.hulek@pratr.cz

Tomáš
je technologem výroby a o tisku toho ví víc, než byste dokázali vyčíst z encyklopedie. Když není v práci, lyžuje, když není sníh, jezdí na kole, když nejezdí na kole – potápí se. Když se nepotápí, má něco zlomeného.

Tomáš Hartman
737 278 753
tomas.hartman@pratr.cz

Pavlína
má fotografickou paměť, dokonale ovládá účetnictví a neunikne jí ani halíř.
Ve volných chvílích nasazuje na nohy brusle a vyráží na několikakilometrové vyjížďky. Vrací se až se setměním a doma vypráví, co všechno cestou viděla. Bývá to dlouhý seznam.
499 739 624
pavlina.hendrychova@pratr.cz

Monika
se stará o personální záležitosti a ještě u toho stíhá zahálet. Jak se to dá skloubit dohromady? Přijďte se zeptat na personální...
737 279 792
monika.exnarova@pratr.cz

Luděk
je tiskař a veselá kopa. Když zrovna netiskne, skáče ze schodů do dálky. Luděk by se s touto disciplínou rád dostal na Olympiádu. Zatím se dostal jen do sanitky.

Radek
je taky tiskař, ale neskáče, Radek hraje. Někdy Luďkovi na nervy, ale většinou na kytaru. Chce, aby ho v práci všichni oslovovali Jimi, případně příjmením Hendrix. Když se někdo splete – Radkovi to nevadí, na své občanské jméno totiž neslyší.

Kontakty

Telefon: +420 499 739 611

E-mail: pratr@pratr.cz

Další kontakty...

O firmě

Tiskárna Pratr, a.s.
Náchodská 524
541 03 Trutnov

: 27497674

DIČ: CZ27497674